KATEGORIE
NEWSLETTER
dodaj swój adres, by nie umknęła Ci żadna okazja na prezent!
CENA
KOLORY
PROJEKTANCI
WYSZUKAJ
Jedwabny

Jedwabny malowany szal piwonie szaliki jedwab jedwabny-szal
ręcznie zrobione szaliki jedwabny malowany szal - piwonieręcznie zrobione szaliki jedwab jedwabny malowany szal - piwoniezielone szaliki szal jedwabny malowany - piwoniejedwab szaliki różowe jedwabny malowany szal - piwonieręcznie zrobione szaliki ręcznie-malowany jedwabny malowany szal - piwonieszaliki ręcznie-malowany jedwabny malowany szal - piwonieręcznie-malowany szaliki jedwabny malowany szal - piwonie

Jedwabny malowany szal - piwonie

207 zł
ręcznie zrobione szaliki jedwabny malowany szal - piwonie
projektant
kategoria
Delikatny, ręcznie malowany, jedwabny szal o wzorze piwonii. Projekt szala to rozmalowane po całej długości szala kwiaty piwonii w odcieniach różu. Kompozycje uzupełnia zieleń liści. Tło szala to odcienie bardzo delikatnej szarości, która jest prawie niewidoczna. Szal podpisany przez autorkę. Wymiary szala to 45x180cm.

Naturalny jedwab jest doskonały zarówno na jesienne i zimowe chłody, jak i letnie upały. Ta delikatna i fantazyjna tkanina jest w moim odczuciu najlepsza jako materiał dla wytwornych kobiecych strojów i dodatków.

Do szala dołączona jest obszerna informacja o jedwabiu, malowaniu na nim i sposobie dbania o niego. Szal zapakowany jest w ręcznie malowaną ekologiczną torebkę. Podaruj sobie jedwabną przyjemność?

Uwaga: Kolory widoczne na ekranie mogą się nieznacznie różnić od rzeczywistych kolorów produktu.
KOSZT TRANSPORTU
• Przesyłka Pocztowa Priorytetowa: 13,00 zł

W przypadku zamawiania więcej niż jednego przedmiotu Projektanta Malowany Jedwab naliczony zostanie wyłącznie jeden koszt transportu (przedmioty wysłane zostaną w jednej przesyłce)
ZWROT TOWARU
Jako konsument masz 14 dni na poinformowanie sprzedającego o odstąpieniu od umowy kupna i kolejne 14 dni na nadanie zwrotu towaru na podany adres (o ile produkt nie został wykonany na Twoje indywidualne zamówienie). Nie musisz podawać przyczyny zwrotu.
•   Ręcznie zrobione szaliki   • dodatki - szalikiszaliki Malowany Jedwab
Malowany-Jedwab szaliki:
koszyk
zamknij