KATEGORIE
NEWSLETTER
dodaj swój adres, by nie umknęła Ci żadna okazja na prezent!
CENA
KOLORY
PROJEKTANCI
WYSZUKAJ
Jedwabny

Jedwabny malowany szal zielona otchłań szaliki jedwab
hand made szaliki jedwabny malowany szal - zielona otchłańtrendy szaliki jedwabny-szal jedwabny malowany szal - zielonażółte szaliki jedwab jedwabny malowany szal - zielonajedwabny-szal szaliki zielone jedwabny malowany szal - zielonatrendy szaliki szalik jedwabny malowany szal - zielonaszaliki szalik jedwabny malowany szal - zielonaszalik szaliki jedwabny malowany szal - zielona

Jedwabny malowany szal - zielona otchłań

167 zł
hand made szaliki jedwabny malowany szal - zielona otchłań
projektant
kategoria
Delikatny, ręcznie malowany, jedwabny szal w odcieniach zieleni. Kolory szala to wszelkie odcienie zieleni przeplatające się ze sobą z dodatkiem złotej farby uzupełniającej kompozycje. Wzór jest abstrakcyjną fantazją malarską z podpisem autora. Wymiary szala to 45x180cm.

Naturalny jedwab jest doskonały zarówno na jesienne i zimowe chłody, jak i letnie upały. Ta delikatna i fantazyjna tkanina jest w moim odczuciu najlepsza jako materiał dla wytwornych kobiecych strojów i dodatków.
Do szala dołączona jest obszerna informacja o jedwabiu, malowaniu na nim i sposobie dbania o niego. Szal zapakowany jest w ręcznie malowaną ekologiczną torebkę.
Podaruj sobie jedwabną przyjemność!

Uwaga: Kolory widoczne na ekranie mogą się nieznacznie różnić od rzeczywistych kolorów.
Szal namaluję specjalnie dla Ciebie więc zdjęcia są jedynie poglądowe pokazujące wzór.
KOSZT TRANSPORTU
• Przesyłka Pocztowa Priorytetowa: 13,00 zł

W przypadku zamawiania więcej niż jednego przedmiotu Projektanta Malowany Jedwab naliczony zostanie wyłącznie jeden koszt transportu (przedmioty wysłane zostaną w jednej przesyłce)
ZWROT TOWARU
Jako konsument masz 14 dni na poinformowanie sprzedającego o odstąpieniu od umowy kupna i kolejne 14 dni na nadanie zwrotu towaru na podany adres (o ile produkt nie został wykonany na Twoje indywidualne zamówienie). Nie musisz podawać przyczyny zwrotu.
• Hand Made trendy szaliki • inne trendy przedmioty kategorii dodatki - szalikiHand Made Malowany Jedwab
szaliki Malowany-Jedwab / szaliki:
koszyk
zamknij