KATEGORIE
NEWSLETTER
dodaj swój adres, by nie umknęła Ci żadna okazja na prezent!
CENA
KOLORY
PROJEKTANCI
WYSZUKAJ
Jedwabny

Jedwabny malowany szal zielona otchłań szaliki jedwab
handmade szaliki jedwabny malowany szal - zielona otchłańintrygujące szaliki jedwabny-szal jedwabny malowany szal - zielonażółte szaliki jedwab jedwabny malowany szal - zielonajedwabny-szal szaliki zielone jedwabny malowany szal - zielonaintrygujące szaliki szalik jedwabny malowany szal - zielonaszaliki szalik jedwabny malowany szal - zielonaszalik szaliki jedwabny malowany szal - zielona

Jedwabny malowany szal - zielona otchłań

167 zł
handmade szaliki jedwabny malowany szal - zielona otchłań
projektant
kategoria
Delikatny, ręcznie malowany, jedwabny szal w odcieniach zieleni. Kolory szala to wszelkie odcienie zieleni przeplatające się ze sobą z dodatkiem złotej farby uzupełniającej kompozycje. Wzór jest abstrakcyjną fantazją malarską z podpisem autora. Wymiary szala to 45x180cm.

Naturalny jedwab jest doskonały zarówno na jesienne i zimowe chłody, jak i letnie upały. Ta delikatna i fantazyjna tkanina jest w moim odczuciu najlepsza jako materiał dla wytwornych kobiecych strojów i dodatków.
Do szala dołączona jest obszerna informacja o jedwabiu, malowaniu na nim i sposobie dbania o niego. Szal zapakowany jest w ręcznie malowaną ekologiczną torebkę.
Podaruj sobie jedwabną przyjemność!

Uwaga: Kolory widoczne na ekranie mogą się nieznacznie różnić od rzeczywistych kolorów.
Szal namaluję specjalnie dla Ciebie więc zdjęcia są jedynie poglądowe pokazujące wzór.
KOSZT TRANSPORTU
• Przesyłka Pocztowa Priorytetowa: 13,00 zł

W przypadku zamawiania więcej niż jednego przedmiotu Projektanta Malowany Jedwab naliczony zostanie wyłącznie jeden koszt transportu (przedmioty wysłane zostaną w jednej przesyłce)
ZWROT TOWARU
Jako konsument masz 14 dni na poinformowanie sprzedającego o odstąpieniu od umowy kupna i kolejne 14 dni na nadanie zwrotu towaru na podany adres (o ile produkt nie został wykonany na Twoje indywidualne zamówienie). Nie musisz podawać przyczyny zwrotu.
•   Handmade intrygujące szaliki   • dodatki - szalikiHandmade Malowany Jedwab
Malowany-Jedwab szaliki:
koszyk
zamknij